Team logo DUK
U-14

Zasloužená výhra nad Duklou Praha!

V sobotním utkání jsme navázali na povedený výkon proti Slavii Praha.

Zhodnocení realizačního týmu Ondřeje Tichého: Na domácí půdě jsme navázali na výkon z minulého kola , od samého začátku se nám dařilo diktovat tempo zápasu a po zásluze jsme se ujali vedení, které jsme mohli o chvíli později navýšit z pokutového kopu. Tento jsme ovšem neproměnili a my jsme byli zvědaví na reakci týmu, která byla velmi dobrá od všech hráčů. Kluci prokázali sociální soudržnost a motivaci pokračovat v dobrém herním výkonu. Postupně se nám dařilo po pěkných akcích navyšovat skóre zápasu, kdy jsme do kabin odcházeli za stavu 5:0. Ke konci poločasu jsme ovšem v některých pasážích zápasu pracovali pomaleji s míčem a hra tak ztrácela chvílemi dynamiku, kterou jsme chtěli držet po celý poločas. Do druhého poločasu jsme opět nastoupili skvěle a soupeře jsme doslova přikovali před jeho pokutovým územím. Patrná byla i změna v rozestavení hostujícího týmu, který se soustředil hlavně na obranou fázi, kdy před svým pokutovým územím vytvořil hustý blok. Tento se nám dařilo díky trpělivé kombinaci a dobrému pohybu sice v dosti případech překonat, ale v koncovce jsme již nebyli tak efektivní jako v prvním dějství zápasu. Nakonec jsme ovšem i ve druhé půlce našli recept na skórování a účet zápasu tak uzavřeli na 6:0. Příští týden budeme mít tzv. anglický týden, kdy odehrajeme mistrovské zápasy ve středu a v sobotu na soupeřových hřištích, takže se musíme na tyto poctivě připravit. Trenér Jiří Zima

07.09.2024, 12:00 / 5. kolo, ČLŽ U14

Branky:Svoboda Adam