FCH Team logo
Team logo PAZ

Spravedlivá remíza v derby

Přinášíme vám hodnocení ze středečního utkání s Hradcem Králové.

Východočeské derby začali oba týmy velice opatrně, neboť nikdo nechtěl udělat na těžkém terénu chybu. Po volnějším úvodu jsme ovšem začali přebírat v zápasu inciativu a domácí jsme zatlačili na jejich polovinu. Hradečtí byli v obraně ovšem pozorní a do žádných velkých šancí nás nepouštěli. V několika případech jsme si dokázali připravit dobré útočné akce, které bohužel skončily našim nekvalitním finálním řešením nebo nás v několika případech zradil terén díky špatnému obutí hráčů. Druhý poločas se nesl v obdobném duchu jako předcházející část zápasu, náš tým byl více na míči a Hradec velmi pozorně a účelně bránil. Ve druhé části zápasu jsme však mohli vidět i vyložené šance. Tu první si vytvořil domácí celek po zahrání standartní situace, kdy náš brankář vytěsnil střelu z malého vápna k tyči mimo branku. Za nedlouho jsme si vytvořili velmi dobrou šanci i my, ale střela střídajícího Kubeše z dobré pozice skončila těsně nad břevnem domácí branky. Dělba bodů v zápasu je tak asi spravedlivá. Náš tým byl sice lepší v kombinaci a držení míče, ale na pozornou obranu soupeře recept nenalezl.

16.10.2024, 12:00 / 6. kolo, ČLŽ U14

ŽK: 1:1 (Kareš – Svoboda). Rozhodčí: Svoboda – Haleš, . Diváci: 80

80, Areál Háječek / tráva

• FC Hradec Králové, a.s.

Pirner - Kučera, Čihák, Brož (51. Kareš), Kozak, Čapek (61. Matička), Pospíšil, Mrázek, Němeček (41. Hiesl), Minařík (70. Tichý), Tahal

• FK PARDUBICE

Wawrzacz – Valach (69. Kubeš), Valach, Huryta (46. Petr), Žampach, Pávek, Svoboda, Hruška (46. Jungwirth), Šálený (41. Bohuněk), Semenystyi, Čížek

Autor článku: <I>jméno neznámé</I>