PAZ Team logo
Team logo KLA

Výhra nad Kladnem!

Přinášíme vám hodnocení zápasu s Kladnem.

Zhodnocení realizačního týmu Ondřeje Tichého: Začátek zápasu prokázal, že nás čeká bojovný soupeř, který chce hrát navíc fotbal. Po vyrovnaném úvodu, kdy kladenští dokázali podniknout i několik rychlých a nebezpečných protiútoků, se kterými si ovšem naše pozorná obrana dokázala poradit, jsme postupně začali být v zápasu lepším týmem a získávat herní převahu. Tu jsme začali získávat hlavně díky trpělivější kombinaci a dobrému pohybu bez míče. V prvním poločasu jsme šli zaslouženě do dvoubrankového vedení a to díky střelám Svobody a Čížka. Druhý poločas jsme začali na výbornou, kdy chybu v rozehrávce ze strany soupeře potrestal pohotově Svoboda. Našemu mužstvu dodal tento gól ještě větší klid na kopačky a začali jsme v zápasu zcela dominovat a to díky velmi dobrému kolektivnímu výkonu celého mužstva, jenž prokázalo velmi dobrou spolupráci všech našich řad, které se dokázaly velmi dobře doplňovat jak při ofenzívě tak při defenzívě. Navíc jsme byly kreativní v poslední třetině hřiště, díky čemuž jsme si dokázali vytvářet brankové příležitosti. Gólově se prosadil dvakrát Semenystyi, gólovou hlavičku předvedl Kubeš a gólový účet zápasu uzavřel Kmoníček. Velmi kladně hodnotíme, že kluci dokážou opakovaně přenášet věci z tréninkového procesu do zápasu.

05.10.2024, 12:00 / 9. kolo, ČLŽ U14

Branky: 20. Čížek, 29. Svoboda, 43. Svoboda, 46. Semenystyi, 58. Semenystyi, 61. Kubeš, 73. Kmoníček. Rozhodčí: Kvaček – Čapek, Pagáč. Diváci: 95

95, Ohrazenice / UMT

• FK PARDUBICE