Team logo FKU
U-14

Výhra nad nebezpečným soupeřem!

Přinášíme vám hodnocení ze sobotního utkání pro Ústí nad Labem.

Zhodnocení realizačního týmu Ondřeje Tichého: Úvod zápasu nám vyšel na výbornou, kdy jsme soupeře zcela zaskočili našim aktivním a agresivním presinkem, kterým jsme soupeře nutili k chybám. Prvních třicet minut jsme tak hostující tým téměř nepustili z jejich poloviny hřiště a k tomu jsme ještě byli kreativní a efektivní v koncovce. Dvakrát se trefil Svoboda a po gólu přidali Bohuněk a kapitán týmu Pávek. Po čtyřbrankovém vedení jsme trochu polevili v nastaveném tempu zápasu, ale i v koncentraci a těsně před poločasovou přestávkou jsme soupeři darovali gól. Po změně stran jsme opět začali velmi dobře. Skóre zápasu zaslouženě navýšil střídající Kubeš střelou pod břevno. Po tomto gólu jsme opět ztratili pozornost a hlavně v defenzivní činnosti jsme byli nedůrazní a nepozorní, což vedlo ke vstřelení dvou gólů ze strany soupeře. Poslední slovo jsme měli ovšem my, kdy Semenystyi nedal bombou levou nohou hostujícímu brankáři žádnou šanci zasáhnout. Dnešní zápas jsme sice dotáhli celkem v poklidu do vítězného konce, co je ovšem znepokojující je fakt, že zatím co my jsme si všechny branky vypracovali, soupeři jsme všechny jeho branky doslova darovali. Kluky musíme pochválit za super plnění nastaveného taktického plánu a předváděnou hrou během většiny části zápasu. Do budoucna se ovšem musíme vyvarovat lehkovážných chyb. Trenér Jirka Zima

19.10.2024, 13:00 / 11. kolo, ČLŽ U14

Branky: 5. Svoboda, 16. Bohuněk, 18. Svoboda, 26. Pávek, 59. Kubeš, 80+1. Semenystyi, 36. Polášek, 71. Oplt, 80. Růžička. ŽK: 0:1 (Sluka). Rozhodčí: Zita – Stoček, Kudyn. Diváci: 66