(4:4)
Team logo TES
U-13

Domácí výhra nad soupeřem z Teplic

V 8.kole ČLŽ U13 jsme zvítězili nad týmem FK Teplice, zejména druhá třetina rozhodla o naší výhře.

Hodnocení trenérů: Dnešní utkání se hrálo ve vysoké intenzitě, k vidění bylo vysoké napadání obou týmů a spoustu přímočarých akcí. První třetina byla vyrovnaná jak výsledkově, tak po herní stránce. Náš nejlepší úsek v utkání byl ve druhé třetině, byli jsme lepším týmem, hrálo se převážně na polovině soupeře, vytvářeli jsme si brankové příležitostí. Celkově utkání hodnotíme pozitivně a ceníme si vítězství. Do dalších zápasů budeme chtít zlepšit obrannou fázi hry, zejména bránění 1v1 a chování hráčů v pokutovém území. Naopak si ceníme velkého počtu vstřelených branek, díky tomu jsme zaslouženě zvítězili.

28.09.2024, 11:00 / 8. kolo, ČLŽ U13

Branky: 2. Borovec, 7. Borovec, 14. Kynšt, 21. Kousek, 34. Borovec, 38. Myslivec, 45. Borovec, 59. Borovec, 68. Borovec, 78. Borovec, 84. Dus, 3. Záruba, 9. Jarolím, 19. Jarolím, 23. Smrž, 72. Jarolím, 80. Záruba, 81. Záruba, 85. Hadrava, 87. Smrž. ŽK: 0:1 (Hadrava). Rozhodčí: Klamta – , . Diváci: 45