OTB Team logo
Team logo PAZ

Zasloužená výhra v Jablonci

V 11. kole ČLŽ U13 jsme zaslouženě zvítězili v Jablonci. V úvodu zápasu jsme dokázali vstřelil dvě branky a to nám pomohlo do dalšího průběhu.

Hodnocení trenérů: Do dnešního utkání jsme vstoupili velmi dobře, byli jsme lepší po fotbalové i pohybové stránce, díky tomu jsme vstřelili dvě branky hned v úvodu zápasu, což nám velmi pomohlo. I v dalším průběhu utkání jsme předvedli kvalitní výkon, byli jsme silní na míči a nebezpeční v předfinální a finální fázi hry. Jsme rádi za to, že se nám podařilo vstřelit dvanáct branek, zejména v úvodu utkání a ve třetí třetině jsme dokázali proměnit brankové příležitosti.

18.10.2024, 15:00 / 11. kolo, ČLŽ U13

Branky: 75. Halbych, 1. Borovec, 5. Borovec, 13. Borovec, 27. Borovec, 30. Borovec, 44. Borovec, 58. Borovec, 72. Borovec, 78. Vacek, 83. Klinecký, 85. Myslivec, 89. Vaculík. Rozhodčí: Vodička – , . Diváci: 120

120, ZŠ Mozartova / UMT

• FA Jablonec