PRI Team logo
Team logo PAZ

Jasná výhra v Příbrami

V úvodním kole jsme se střetli v Příbrami s domácím týmem, celý zápas jsme měli pod kontrolou.

Hodnocení trenérů:

V úvodním kole jsme se po náročném turnaji v Nizozemsku prezentovali kvalitní hrou. Byli jsme po celý zápas lepším týmem a spoustu dalších brankových příležitostí jsme neproměnili. Dařila se nám výstavba hry a především jsme byli spokojeni s nasazením po celých devadesát minut, ač jsme více než polovinu zápasu odehráli jen se dvěma hráči na střídání. Všichni se už teď těšíme na sobotu a utkání s pražskou Slávií, na zápas, který bude velkou prověrkou.

28.08.2024, 11:00 / 1. kolo, ČLŽ U12

Branky: 75. Boukal, 89. Mocanu, 36. Kozák, 74. Červinka, 85. Červinka, 66. Kozák, 88. Červinka. Rozhodčí: Kocan – , . Diváci: 50

50, stadion Na Litavce / UMT

• 1.FK Příbram