PRI Team logo
Team logo PCE

Jasná výhra v Příbrami

V úvodním kole jsme se střetli v Příbrami s domácím týmem, celý zápas jsme měli pod kontrolou.

Hodnocení trenérů:

V úvodním kole jsme se po náročném turnaji v Nizozemsku prezentovali kvalitní hrou. Byli jsme po celý zápas lepším týmem a spoustu dalších brankových příležitostí jsme neproměnili. Dařila se nám výstavba hry a především jsme byli spokojeni s nasazením po celých devadesát minut, ač jsme více než polovinu zápasu odehráli jen se dvěma hráči na střídání. Všichni se už teď těšíme na sobotu a utkání s pražskou Slávií, na zápas, který bude velkou prověrkou.

28.08.2024, 11:00 / 1. kolo, ČLŽ U12

Branky: Klusoň William (Dvořák Štěpán), Kozák Vojtěch (Miláček Štěpán), Kozák Vojtěch, Červinka Marek (Kozák Vojtěch), Kozák Vojtěch (Klusoň William), Červinka Marek, Kozák Vojtěch (Klusoň William), Kozák Vojtěch (Mocanu Samuel), Červinka Marek, Červinka Marek (Mocanu Samuel), Červinka Marek, Mocanu Samuel (Fikejz Dominik).

40, Stadion Na Litavce

• FK Viagem Příbram

Sestava není k dispozici.

Dvořák Štěpán - Krčál Daniel, Sládek Tadeáš, Bednář Marek - Klusoň William, Švec Dominik, Vitáček Štěpán - Miláček Štěpán, Červinka Marek, Kozák Vojtěch, Fikejz Dominik, Mocanu Samuel.