U-12

Výhra se Slavií Praha

V sobotu jsme se utkali s pražskou Slavií, po heroickém výkonu a skvělém přístupu všech hráčů jsme těsně zvítězili.

Hodnocení utkání:

V sobotu jsme se na domácí půdě střetli s jedním z nejlepších týmů naší kategorie. Samozřejmě jsme vnímali předchozí výsledek soupeře a i to, že jsme s nimi v loňské sezóně dvakrát prohráli s o rok starším týmem. A od začátku jsme se přesvědčili, že nás nečeká vůbec nic snadného. Soupeř hrál skvěle organizovaně, presoval ve čtyřech, pěti hráčích a byl pro nás problém se vůbec dostat z naší rozehrávky. V patnácté minutě jsme prohrávali o dvě branky a velmi nám pomohl hezký gól na 2:1. Od té doby jsme se Slávii herně vyrovnali a minimálně do konce druhé třetiny jsme hráli na hranici svých možností. Dokázali jsme skóre otočit a kluci hráli s obrovskou chutí a obětavostí. Ve třetí třetině nám už trochu docházely síly ale velkou bojovností a chutí vyhrát zápas jsme ho dotáhli do vítězného konce, což je odměna pro kluky za celkový přístup k utkání, ač objektivně Slavia byla herně lepším týmem. Velká pochvala pro všechny, rodičům děkujeme za podporu ale stále nás čeká hodně práce.

31.08.2024, 12:00 / 4. kolo, ČLŽ U12

Branky: Klusoň William (Tlučhoř Matěj), Klusoň William, Švec Dominik, Červinka Marek (Krčál Daniel).