CEB Team logo
Team logo PCE

Prohra v Českých Budějovicích

V pátek jsme se vydali na daleko cestu na jih Čech, po ne příliš kvalitním výkonu jsme zaslouženě odešli poraženi.

Hodnocení trenérů:

Po vítězném utkání se Slávií nás čekal další velmi kvalitní soupeř, tentokrát České Budějovice. Klukům jsme před utkáním říkali, že nás čeká, vzhledem k předchozímu výsledku, ještě daleko těžší zápas, což se potvrdilo. Na ne příliš kvalitním terénu na nás domácí hned nastoupili, což jsme očekávali, dostali jsme první branku, ale dále jsme chtěli pokračovat v naší odvážné hře, což se nám v první části dařilo, měli jsme dobrý pohyb, chtěli jsme hrát fotbal a výsledek jsme zaslouženě otočili. Párkrát jsme si nechali utéct rychlé křídelní hráče domácích ale i my jsme měli své další šance. Od druhé části jakoby nastoupil jiný tým. Ač jsme hned v první minutě dali na 3:1 tak potom možná přišel klíčový moment zápasu a to bleskové snížení soupeře na 2:3 po velké nedůslednosti v obranné fázi. Od té chvíle byl ve druhé části na hřišti jen jeden tým. Nám nefungovala rozehrávka, nabídka, schovávali jsme se, moc hráčům se nechtělo hrát, navíc jsme prohrávali téměř každý osobní souboj. Tuto část jsme zaslouženě prohráli o tři branky. V poslední části jsme se s utkáním ještě chtěli něco udělat ale už nebyla síla a soupeř si to zaslouženě pohlídal. Je třeba se z utkání poučit a hlavně zase začít makat každou chvíli co jsme na hřišti. Je potřeba maximální přístup od každého hráče, nelze hrát ve čtyřech, pěti hráčích.

06.09.2024, 14:30 / 5. kolo, ČLŽ U12

Branky: Kozák Vojtěch, Klusoň William (pk), Krčál Daniel (Tlučhoř Matěj), Vitáček Štěpán (Klusoň William)

30, SCM Mladé

• SK Dynamo Č. Budějovice

Sestava není k dispozici.

Fikejz Dominik, Dvořák Štěpán - Vitáček Štěpán, Bidlo Filip, Bednář Marek - Klusoň William, Kaplan Damián, Krčál Daniel - Kozák Vojtěch, Tlučhoř Matěj, Lachman Tomáš, Červinka Marek, Janko Tomáš