FKM Team logo
Team logo PAZ

Výhra v Mladé Boleslavi

Ve středu jsme zavítali do Mladé Boleslavi, kde jsme sehráli povedené utkání a zaslouženě zvítězili.

Hodnocení trenérů:

Do utkání s Mladou Boleslaví jsme měli dobrý vstup, byli jsme aktivní, dobře se nám dařil presink a po první části jsme zaslouženě vedli o tři branky a to jsme ještě dost šancí neproměnili. Ve druhé části nám zcela nevyšla její úvodní polovina, působili jsme trochu bez náboje jako by se nám nemohlo nic stát. Potom se hra opět zlepšila ale s touto částí hry jsme nebyli spokojeni. Do poslední třetiny jsme šli s tím, že budeme dobře bránit v každé části hřiště, že se zaměříme na obranné postavení 1v1. Ač jsme poslední část o gól prohráli tak jsme si opět vytvořili dostatek šancí, jejich neproměňování nás může v dalších zápasech mrzet. Celkově šlo o povedené utkání a jsme rádi, že jsme napravili dojem z Ústí nad Labem. Nutno i pochválit soupeře z Boleslavi, který se celý zápas snažil o konstruktivní rozehrávku i za cenu několika chyb.

25.09.2024, 15:00 / 3. kolo, ČLŽ U12

Branky: 41. Duda, 41. Duda, 75. Erlebach, 75. Erlebach, 81. Fitsai, 6. Krčál, 6. Krčál, 9. Mocanu, 25. Janko, 25. Janko, 31. Janko, 35. Vitáček, 35. Vitáček, 39. Tlučhoř, 46. Janko, 49. Červinka, 80. Červinka, 80. Červinka. Rozhodčí: Tremmel – , . Diváci: 58

58, Astonka / tráva

• FK Mladá Boleslav