U-12

Těsná výhra v Jablonci

V pátek jsme v Jablonci odehráli velmi náročné utkání a to ve všech směrech.

Hodnocení trenérů:

Utkání v Jablonci bylo velmi náročné hned z několika důvodů. Zaprvé velmi těžké povětrnostní podmínky, ne příliš kvalitní umělá tráva a v neposlední řadě velmi pevná obranná hráz domácích. První třetina nebyla z naší strany špatná, téměř celou úvodní část jsme hráli na polovině Jablonce, domácí, tak jako celý zápas, hrozili jen z nebezpečných protiútoků. Branku jsme obdrželi z ojedinělé ale hezké akce. Důležité bylo, že jsme vzápětí i s pomocí domácích vstřelili branku na 2:1. Začátek druhé části byl z naší strany nejhorší pasáží utkání, domácí šli třikrát sami na bránu a jen se štěstím jsme stále vedli. Pochvalu kluci určitě zaslouží za to, že se stále snažili hrát fotbal, nicméně nám dělalo velké problémy se dostat přes obranu domácích, hlavně v závěrečné třetině hřiště jsme si moc nevěděli rady. V poslední části domácí neproměnili pokutový kop, párkrát zahrozili z rohových kopů ale i my jsme měli dostatek šancí na zvýšení náskoku. Další branka již nepadla tak jsme si z Jablonce odvezli tři body, nicméně těžce vybojované.

18.10.2024, 15:00 / 11. kolo, ČLŽ U12

Branky: 10. Feri, 21. Dumek, 28. Řídil, 49. Švec. ŽK: 0:1 (Klusoň). Rozhodčí: Kotrbanec – , . Diváci: 120