(5:2)
Team logo PAZ
Ženy A

Divoká přestřelka v Hrádku nad Nisou

Katastrofální úvod utkání a špatný výkon v 1. poločase zapříčinil naši prohru s domácím Libercem.

Ve 12. minutě jsme prohrávali 3:0 a v podstatě bylo "po zápase". Po rychlém snížení přišla studená sprcha v podobě dalších 2 branek v naší síti. Těsně před poločasem jsme opět skórovali a do kabin se šlo za stavu 5:2 pro domácí.

Po přestávce předvedly naše hráčky zlepšený výkon. Domácí golmanka obdržela červenou kartu za hru rukou mimo pokutové území a začalo "dobývání" liberecké obrany. Bohužel z několika dobrých šancí ke skórování nic nebylo, ke snížení na 3:5 nám pomohl vlastní gól po našem rohu. Hrálo se vabank, Liberec mohl několikrát skórovat z rychlého protiútoku do otevřené obrany, ale tečku za pohledným utkáním udělal až gól z rohového kopu v 94. minutě.
Kamil Kozák, trenér Pardubic: Nejsme vůbec spokojeni s nástupem do zápasu a inkasováním několika branek po našich hloupých chybách. Naopak oceňujeme, že holky zápas "nezabalily" ani za stavu 0:3, ani za stavu 1:5 a rvaly se o co nejlepší výsledek až do konce.

Do dalšího utkání proti FC Praha musíme určitě zlepšit obrannou fázi a budeme chtít navázat na 3 vstřelené góly. Doufáme v podporu našich fanoušků, které tímto na nedělní zápas zveme (ne 29. 9. v 16:00, Stadion Pod Vinicí).

21.09.2024, 11:30 / 5. kolo, 1. liga žen

Branky: 4. Šubrtová, 4. Šubrtová, 8. Šušolová, 8. Šušolová, 12. Dinh Thanhová, 29. Šubrtová, 29. Šubrtová, 35. Šubrtová, 67. Tenkrátová, 67. Tenkrátová, 90+4. Sováková, 17. Solničková, 43. Hrobská, 43. Hrobská. ŽK: 6:3 (Tenkrátová, Tenkrátová, Buryánová, Buryánová, Goretkiová, Goretkiová – Pražienková, Solničková, Solničková). ČK: 1:0 (Pižlová). Rozhodčí: Strejcová – Hessová, Rajtarová. Diváci: 50