(5:0)
Team logo TES
WU-13

Mladší žákyně si v osmém kole zastřílely

V neděli 20. října 2024 jsme před obědem ve slunečném počasí přivítali děvčata z Teplic v ligovém utkání 8. kola.

Od první minuty holky dokazovaly aktivní hrou svou roli favorita a již ve 3. minutě šly do vedení. Do 18. minuty holky z Teplic odolávaly zvýšení skóre z naší strany, ale poté se stavidlo uvolnilo a čtyřmi brankami naše holky odskočily na poločasové skóre 5:0.

V druhém poločase naše holky zvýšily intenzitu a i díky tomu a faktu, že měl soupeř pouze jednu hráčku na střídání, začalo skóre narůstat. Vlivem únavy hráčky Teplic nestačily zastavovat naše ofenzivní výpady a skóre se zastavilo na konečných 13:0.
Michael Petrák, trenér Pardubic: Na tak vysokém skóre se podílely zejména Viki Douděrová s pěti zásahy a sekundovala jí Verča Rychtaříková se čtyřmi trefami. Takto povedený zápas proti Teplicím nás snad nabudí do těžkého utkání, které nás čeká v sobotu na půdě pražské Sparty.

20.10.2024, 11:00 / 8. kolo, 1. liga WU13

Branky: 3. Rychtaříková, 18. Douděrová, 18. Douděrová, 31. Jiráčková, 31. Rychtaříková, 40. Douděrová, 52. Rychtaříková, 53. Rychtaříková, 54. Malenovská, 55. Douděrová, 58. Vlčejová, 66. Vojtíšková, 70. Douděrová. Diváci: 40