(1:1)
Team logo FK Pardubice B
Muži B

B-tým remizoval v Trutnově

B-tým se v úterý od 18:00 hodin představil na trávníku MFK Trutnov. S divizním týmem nakonec remizoval 1:1. O jedinou branku Pardubic se ve 22. minutě utkání postaral hezkou střelou Pandula.

V úterý v 18:00 hodin nastoupili svěřenci trenéra Dušana Žmolíka k pátému přípravnému utkání na novou sezónu. Tentokrát zavítali na hřiště MFK Trutnov.

Pardubáky poslal do vedení ve 22. minutě hry střelou z 16 metrů do šibenice Daniel Pandula - 0:1. Ještě do konce první půle stačil domácí celek vyrovnat. Ve 45. minutě se prosadil Patrik Brejcha - 1:1.

Víc branek úterní duel nenabídl, a tak si rezerva FKPCE připsala první remízu v přípravě.

Už v sobotu 3.8. čeká naši juniorku generálka před prvním mistrovským zápasem. Od 10:00 hodin vyzve v Liberci B-tým Slovanu.

30.07.2024, 18:00 / 0. kolo, Přátelská utkání

Branky: 45. Brejcha - 22. Pandula. Rozhodčí: Pilný.

50, Trutnov

• MFK Trutnov

Sestava není k dispozici.

• FK Pardubice B

1. poločas: Stejskal - Procházka, Tecl, Chukwuebuka, Lupač - Halda, Flaška, Machů (11. Kožený) - Pandula, Borůvka, Lima. 2. poločas: Stejskal - Svatoš, Rolenec, Tecl (69. Chukwuebuka), Sedláček - Halda, Flaška (69. Pandula), Kožený - Suleiman, Borůvka (69. Lima), Prokeš.

Autor článku: Redakce

Autor fotografie: David Haan