FK Pardubice
TAB Team logo
1 2
(0:2)
Team logo PCE
U-16

U16 zvítězila na půdě Táborska

Utkání v tropických podmínkách na hranicí svých možností. I tak by se dal charakterizovat duel mezi Táborskem a naši Pardubickou šestnáctkou. Zejména i díky skvěle odehrané první půli si tak odvážíme z hezkého prostředí domácích 3 body.

Jan Ovčačík, trenér Pardubic: "Do utkání jsme vstoupili velmi dobře, kdy naše hra byla velmi dobře vyvážená. Plynulou kombinací jsme se dostávali přes obranné řady soupeře a vytvářeli si zajímavé možnosti ke vstřelení branky. Naší hru zdobila odvaha a snaha o konstruktivní řešení ve všech prostorách hřiště, za což jsme byli odměněni zaslouženým poločasovým vedením 2:0. Ve druhém poločase jsme na tento výkon bohužel nenavázali, a soupeře jsme tak svoji netrpělivostí a nepřesností v útočné fázi pustili zbytečně do zápasu. Domácím se tak v 72.minutě podařilo po naší vlastní brance snížit na 1:2, čímž se z klidného utkání stal boj do poslední vteřiny. V úmorném vedru se nakonec naší defenzivě na hranici morálu podařilo odolat soupeřově závěrečnému tlaku a z Táborska si tak odvážíme cenné 3 body."
Team logo Team logo

Detaily utkání

17.08.2022, 13:15 / 16. kolo, ČLD U17
 • Statistiky

  72. Skokan (vlastní) - 21. Nedvěd, 32. Kučera.

 • Diváci

  0, hřiště Soukeník

 • FC MAS Táborsko

  Sestava není k dispozici.

 • FK Pardubice

  Hnát - Dostál, Skokan, Kučera, Zelinger - Čáslavka, Zima (76. Kosek), Vrážel (46.Pešek) - Vašek (58.Tareš), Nedvěd, Nekvinda (58.Urban).

Autor článku: Redakce

Sdílet článek