FK Pardubice
PCE Team logo
7 1
(3:0)
Team logo VYS
U-16

Sedm branek v síti Vyšehradu

Do Ohrazenického areálu zamířilo v neděli mužstvo Vyšehradu. Fanoušci si v utkání přišli gólově na své, kdy si naše šestnáctka i díky skvělému nástupu připsala vysoké vítězství 7:1.

Jan Ovčačík, trenér Pardubic: "Do utkání jsme vstoupili naprosto skvěle, když jsme po pěti minutách soupeři hned odskočili na dvoubrankový rozdíl. Naše chuť hrát byla markantní, díky čemuž jsme diktovali tempo hry a v 21. minutě přidali třetí branku. Následně však náš herní projev výrazně upadl. Naše hra byla rozházená, bez klidu s hromadou nepřeností, a tak se z hezkého fotbalu stala běhaná nahoru-dolů. Ve druhém poločase se náš výkon výrazně zlepšil. Soupeře jsme až na jedinou a bohužel brankovou situaci v závěru nepustili do hry. Byli jsme to naopak my, kdo působil opět svěžím dojmem. Trpělivou kombinací jsme se dostávali do útočné třetiny a neustále zatápěli soupeřové obraně. Gólových zakončení jsme nakonec využili 7 a zaslouženě tak vyhráli."
Team logo Team logo

Detaily utkání

11.09.2022, 12:30 / 6. kolo, ČLD U17
 • Statistiky

  1. a 75. Nekvinda, 69. a 87. Nedvěd, 5. Nesládek, 21. Skokan, 67. Le Truong (vlastní) - 84. Hung Khanh Vu (penalta)

 • Diváci

  0, stadion Ohrazenice

 • FK Pardubice

  Hnát - Tareš (68. Zelený), Skokan, Kučera, Kosek (46. Zelinger) - Čáslavka (58. Pešek), Zima, Vrážel - Nekvinda, Nesládek (58. Nedvěd), Urban (58. Dostál)

 • FC Slavoj Vyšehrad

  Sestava není k dispozici.

Autor článku: Redakce

Sdílet článek