FK Pardubice
LIB Team logo
1 2
(1:2)
Team logo PCE
U-16

Z Liberce si vezeme skvělý výkon s tříbodovou tečkou

V neděli naše šestnáctka cestovala pod Ještěd, kde se utkala s mužstvem Slovanu Liberec. Po vydařeném týmovém výkonu si ze severu Čech odváží skvělý pocit a 3 body po vítězství 1:2.

Jan Ovčačík, trenér Pardubic: "" V utkání se střetla dvě mužstva, jejíchž hra je založená na herní odvaze a kombinaci. Po celou dobu se tak hrálo na pohled velmi zajímavé utkání, ve kterém bylo viděno spoustu individuálních nadstandardních výkonů. Naše mužstvo se prezentovalo velmi dobře, kde byl na hřišti vidět tým s velkým fotbalovým srdcem a nasazením. Zejména ve 2. poločase jsme měli spoustu brankových příležitostí, po kterých jsme mohli navýšit skóre a soupeře tak položit úplně na lopatky. Svoje šance jsme však neproměnili, čehož soupeř málem v úplném závěru využil. V celkovém kontextu utkání jsme však působili o něco více svěžím dojmem, což možná fotbalový bůh zhodnotil, a tak jsme se z výhry a skvělého fotbalového výkonu proti kvalitnímu týmu domácích radovali nakonec my."
Team logo Team logo

Detaily utkání

06.11.2022, 12:15 / 14. kolo, ČLD U17
 • Statistiky

  7. Vacek - 14. Topolský, 17. Nekvinda

 • Diváci

  0, UMT Nisa, Liberec

 • FC Slovan Liberec

  Sestava není k dispozici.

 • FK Pardubice

  Hudák - Dostál (59. Tareš), Skokan, Vencl, Kosek - Zima, Topolský (56. Vrážel), Koblížek (56. Kučera) - Nekvinda, Kvaček (56. Nesládek), Zelinger.

Autor článku: Redakce

Sdílet článek