FK Pardubice
PCE Team logo
1 0
(1:0)
Team logo ZIZ
U-16

V závěrečném utkání podzimní části jsme zvítězili nad Viktorii Žižkov

V posledním utkání sezóny zajížděla na půdu domácí šestnáctky Viktoria Žižkov. Náš tým si po brzké brance ze standardní situace připsal 3 body po hubeném vítězství 1:0.

Jan Ovčačík, trenér Pardubic: "Utkání bylo pro nás velmi složité v tom ohledu, že jsme byli nuceni spíše dobývat níže postavený obranný blok hostů, který spoléhal na rychlé protiútoky. I přes to, že se hra spíše odehrávala mezi vápny obou mužstev, jsme si vytvořili několik zajímavých řešení, kde nám bohužel chybělo kvalitní finále. I přes to jsme nakonec utkání zvládli, a to bez inkasované branky, čehož si velmi ceníme. Kluky teď čeká zasloužená pauza po velmi náročné podzimní části, kterou zvládli velmi slušně. Za realizační tým bychom chtěli hráčům, rodičům a všem podporovatelům poděkovat. V pauze určitě nabereme síly a věříme, že se v lednu sejdeme ještě s větší chutí."
Team logo Team logo

Detaily utkání

13.11.2022, 12:30 / 15. kolo, ČLD U17
 • Statistiky

  9. Kučera

 • Diváci

  0, UMT Ohrazenice

 • FK Pardubice

  Veselý - Tareš (62. Tupec) Skokan, Kučera, Kosek (78. Zelinger) - Zima, Čáslavka (56. Vašek), Koblížek - Dostál, Nesládek (56. Nedvěd), Nekvinda (56. Urban)

 • FK Viktoria Žižkov

  Sestava není k dispozici.

Autor článku: Redakce

Sdílet článek