FK Pardubice
VYS Team logo
2 2
(2:0)
Team logo PCE
U-16

Z Vyšehradu si odvážíme bod za remízu 2:2

Ospalý první poločas stál šestnáctku lepší výsledek nedělního střetnutí. I přes výraznou převahu ve 2.poločase se našim hráčům podařilo "pouze" vyrovnat a z Vyšehradu si tak odváží bod za remízu 2:2.

Jan Ovčačík, trenér Pardubic: "V 1.poločase byla naše hra bojácná, kde nám chyběla chuť a odvaha směřem dopředu. Soupeř byl naopak velmi houževnatý ve všech směrech, a tak šel po dvou slepených brankách zaslouženě do vedení. Ve 2. poločase se naše hra změnila o 180 stupňů. Na hráčich bylo vidět obrovské nasazení a chuť utkání otočit. I přes spostu brankových příležitostí se nám podařilo pouze vyrovnat. Je škoda, že jsme na vyšší rychlostní stupeň přepli až za nepříznivého stavu. Abychom v těžkých utkáních mohli uspět, je potřeba hrát celou dobu s maximálním nasazením. My jsme s tímto nasazením hráli pouze 45 minut, čímž nám dal fotbalový bůh jasnou zpětnou vazbu, proč jsme dnes neuspěli."
Team logo Team logo

Detaily utkání

07.04.2023, 14:15 / 25. kolo, ČLD U17
 • Statistiky

  10. Dat Nguyen Tien, 38. Gajzler – 81. a 83. Jůn

 • Diváci

  0, UMT Vyšehrad

 • FC Slavoj Vyšehrad

  Sestava není k dispozici.

 • FK Pardubice

  Hnát – Kosek (61. Kučera), Fejt, Skokan, Tareš – Koblížek – Nedvěd (46. Nekvinda), Rek (46. Pešek), Jůn, Urban – Nesládek.

Autor článku: Redakce

Sdílet článek