FK Pardubice
MBO Team logo
1 3
(0:2)
Team logo PCE
U-14

Žáci U14 vyhráli v Mladé Boleslavi

První jarní vítězství ochutnali kluci z žákovské kategorie U14. V Mladé Boleslavi nejdříve ovládli první poločas, ve kterém si vybudovali dvougólový náskok. Zkraje druhé půle přidali ještě třetí gól, čímž si svůj náskok pojistili a dovedli tak zápas do vítězného konce.

Hodnocení trenérů: V Boleslavi jsme odehráli solidní první poločas, ve kterém hráči velmi dobře plnili předzápasové zaměření. Výborně reagovali po ztrátě míče, včas posílali přihrávky do pokutového území a snažili se situace odvážně řešit i pod tlakem soupeře. Poločasové vedení 2:0 považujeme za zasloužené. Úvod druhého poločasu nám vyšel skvěle, protože jsme dokázali zvýšit vedení na 3:0. Nutno však říct, že od nějaké 55. minuty nás domácí svojí agresivní hrou začali přehrávat. K agresivitě navíc přidali i řadu kvalitních fotbalových momentů, prostřednictvím kterých začali ohrožovat naši bránu. Boleslav zaslouženě snížila a koncovku tak dokázala zdramatizovat. Klukům gratulujeme k zaslouženému vítězství. V utkání dokázali předvést nejen kvalitní fotbalové výkony, ale také ukázali, že dokáží ustát tlak soupeře a o vítězství se rvát až do konce zápasu.
Team logo Team logo

Detaily utkání

15.04.2023, 12:00 / 18. kolo, ČLŽ U14
 • Statistiky

  70. Horák - 4. Fajt (Bachratý), 16. Bachratý (Rychtařík), 42. Rychtařík (Fajt)

 • Diváci

  0, hřiště Astonka

 • FK Mladá Boleslav

  Sestava není k dispozici.

 • FK Pardubice

  Skokan - Čapka (71. Flaška), Šafařík (62. Machač), Dostál, Firszt - Kožíšek - Hoffman, Janovský (53. Mužík) - Bachratý, Fajt (53. Nešetřil), Rychtařík (62. Fikejz)

Autor článku: Redakce

Sdílet článek