FK Pardubice
PCE Team logo
1 0
(0:0)
Team logo TEP
U-14

Žáci U14 porazili Teplice

Nejtěsnějším možným rozdílem zvítězili žáci U14 nad Teplicemi. V krásném areálu v Opatovicích nad Labem utkání rozhodla branka střídajícího Schwarzkopfa osm minut před koncem.

Hodnocení trenérů Pardubic:"V utkání s Teplicemi jsme se zaměřovali na zmenšování těžiště hry a kontrolu míče. Zatímco první zaměření se nám ve spoustě případů dařilo plnit, tak s kontrolou míče to bylo horší. Právě technické provedení převzetí míče nebo přihrávky nás brzdilo v tom, abychom pěkně rozjeté akce dotáhli k ohrožení branky soupeře. Většina našich akcí tak ztroskotala v předfinální fázi. I přes optickou herní převahu jsme divákům mnoho zábavy nenabídli. Do druhé půle jsme šli s tím, že se chceme víc tlačit do zakončení. Herní převaha již byla jasně na naší straně, ale stále nás trápila přesnost přihrávky do pokutového území, konkrétně překonání prvního bránícího hráče nebo rychlejší příprava na zakončení zpoza pokutového území. Nakonec se nám ale jedna situace z pravé strany podařila zrealizovat až do zdárného konce, kdy po přihrávce od Bachratého do prázdné brány zakončil Swarzkopf a rozhodl tak o výsledku utkání. Kluky jsme ocenili za to, že se po celý zápas trpělivě snažili o konstruktivní překonání soupeře, což se jim nakonec podařilo. Zároveň gratulujeme Kryštofu Čapounovi k úspěšné premiéře v kategorii U14. Dále také Alexandru Swarzkopfovi a Aleši Sukdolákovi k úspěšnému návratu na fotbalový trávník po dlouhých zraněních."
Team logo Team logo

Detaily utkání

22.04.2023, 12:00 / 19. kolo, ČLŽ U14
 • Statistiky

  72. Schwarzkopf (Bachratý)

 • Diváci

  0, Opatovice nad Labem

 • FK Pardubice

  Čapoun - Čapka, Firszt, Dostál (52. Šafařík), Machač - Kožíšek - Mužík (66. Swarzkopf), Janovský (52. Hoffman) - Bachratý, Fajt, Rychtařík (70. Sukdolák)

 • FK Teplice

  Sestava není k dispozici.

Autor článku: Redakce

Sdílet článek