FC Viktoria Plzeň Team logo
Team logo FK Pardubice
WU-18

Juniorky vezou z Plzně bod

Po dobrém výkonu vezeme z Plzně remízu.

Na pěkném pažitu v Dobřanech jsme sehráli solidní utkání. Hned v úvodu dostali domácí možnost penalty, v kontextu vedení zápasu hodně přísné, ale domácí střelkyně dala vedle. Po čtvrthodině jsme udeřili my, po pěkné akci Míši Nechvílové zakončila nechytatelně Verča Hlaváčová. Zápas byl pak vyrovnaný, ze strany domácích s velkým důrazem, často až za hranou, a bohužel většinou bez povšimnutí rozhodčí. Chvíli před koncem utrpěla vážnější zranění kotníku Mája Zikmundová. Aby toho nebylo málo, v poslední minutě první půle jsme po rohu inkasovali.

Druhá půle byla za mírné převahy domácích. Obrana nám ale fungovala spolehlivě a ke konci jsme promarnili dvě vyložené šance k rozhodnutí.

Ondřej Kumpan (trenér FK Pardubice): Penalty se nám na jaře tradičně nedaří. Holky chválíme za bojovný výkon, bodový zisk bych ale hned vyměnil za to, kdybychom se vrátili všichni zdravotně v pořádku. Máje přejeme brzké uzdravení a návrat na trávníky.

06.05.2023, 11:00 / 2. kolo, 1. liga WU18 - nadstavba

45. Šottová - 15. Hlaváčová. Rozhodčí: Strejcová - Mifková, Petrželková.

40, hřiště Dobřany

• FC Viktoria Plzeň

Sestava není k dispozici.

Mikulecká - Kubištová, Friedrichová, Smejkalová, Chlupáčová - Burešová, Zikmundová (40. Hladová), Vamberová - Kožíšková (63. Ptaszeková), Hlaváčová, Nechvílová (80. Koblížková).

Autor fotografie: Vladimír Bidlo