FK Pardubice Team logo
Team logo FK Teplice
WU-18

Juniorky vysoko porazily Teplice

Juniorky sehrály další utkání nadstavbové části a po dominantním výkonu a solidní produktivitě v koncovce porazili šestigólovým rozdílem Teplice.

Do zápasu s Teplicemi jsme tentokrát dobře vstoupili a brzy se ujali vedení po hlavičce Báry Smejkalové. Udržovali jsme si mírnou převahu, ale chybami v rozehrávce jsme dovolili soupeři dvě dobré šance, které ale gólem naštěstí neskončily. Naopak jsme přidali druhou pojistku po brance Elišky Ptaszekové. Do konce poločasu jsme si vytvořili několik dalších nadějných situací, ale tentokrát jsme měli vychýlenou mušku.

Ve druhé půli byla naše převaha ještě mnohem dominantnější a naše brankářka byla prakticky bez práce. Z převahy se rodily šance, se kterými jsme tentokrát nakládali mnohem lépe. Naše vedení navýšila Viki Kovaříková pěknou střelou k tyči. Další dvě trefy přidala Verča Hlaváčová a mezi její branky se vklínila druhá gólová hlavička Barči Smejkalové. Do zápasu se zapojilo několik hráček ze starších žákyň, které byly vidět a předvedly dobré výkony. Celý tým zaslouží pochvalu za snahu o fotbalová řešení situací a celkem solidní produktivitu.

Ondřej Kumpan (trenér FK Pardubice): Utkání se nám hodnotí velmi dobře. Celý zápas jsme měli herně pod kontrolou, vytvářeli jsme si šance, které jsme dnes dokázali i proměnit. Využili jsme dnes maximální počet střídání a všechny hráčky odehrály dobrý zápas. Chválíme celý tým za předvedený výkon a děkujeme za hráčskou výpomoc starším žákyním, v zápase byly hodně vidět.

14.05.2023, 14:30 / 3. kolo, 1. liga WU18 - nadstavba

Branky: 4. Smejkalová, 17. Ptaszeková, 60. Kovaříková, 70. Hlaváčová, 81. Smejkalová, 87. Hlaváčová bez karet Rozhodčí: Machová - Holakovská, Pachtová

0, stadion Dolíček, Pardubice

Melounová (46. Smutná) - Kubištová, Friedrichová, Smejkalová, Mandelíková (46. Kožíšková T.) - Burešová (55. Vrabcová), Hladová (40. Vamberová), Pávková (46. Kovaříková) - Ptaszeková (70. Pírková), Hlaváčová, Kožíšková A. (46. Kozáková)

• FK Teplice

Sestava není k dispozici.

Autor fotografie: Radek Klier