FK Pardubice Team logo
Team logo FK Dukla Praha
WU-18

Juniorky ukončily sezonu remízou s Duklou

Ani v pátém utkání nadstavby juniorky po základní hrací době neprohrály, ve vyrovnaném utkání s Duklou se zrodila spravedlivá remíza.

V posledním utkání sezóny jsme se utkali s Duklou Praha. Úvod se nám vydařil a po hlavičce Barči Smejkalové jsme šli do vedení. Dukla byla nebezpečná, několikrát zahrozila střelami z dálky a nakonec se jí podařilo vyrovnat. Chvíli před pauzou jsme ale byli zase za aktivitu odměněni my, když nás Verča Hlaváčová poslala opět do vedení.

I po půli se hrál vyrovnaný fotbal. My jsme vyrobili zbytečnou penaltu, kterou ale hosté neproměnili. Poté jsme měli dobrou možnost ke zvýšení, ale také bez gólového efektu. Takže se nakonec radovala Dukla a po centru srovnala hlavou. Do konce zápasu pak už branka nepadla.

V penaltovém rozstřelu jsme se tentokrát dostali až do šesté série, ale jak je již na jaře při rozstřelech pravidlem, bonusový bod za penalty si připsal soupeř.

Ondřej Kumpan, trenér FK Pardubice: Za jarní část i za celou sezónu musíme holky pochválit. Výsledkově to určitě mohlo být v některých zápasech lepší, ale prezentovali jsme se kombinačním fotbalem se snahou o fotbalové řešení situací. Škoda, že kádr tuto sezonu kosila zranění více než měrou vrchovatou, protože za normální situace se tento kádr mohl poprat o účast v první čtyřce.

03.06.2023, 10:15 / 4. kolo, 1. liga WU18 - nadstavba

Branky: 11. Smejkalová, 45. Hlaváčová - 25. a 66. Nováková

ŽK: 0:1

Rozhodčí: Hausnerová - Strnadová, Soukupová

22, stadion Dolíček, Pardubice

Smutná (46. Kožíšková) - Kubištová (55. Mandelíková), Smejkalová, Friedrichová, Chlupáčová 80. Pírková) - Koblížková (65. Vrabcová), Burešová, Vamberová (55. Hladová) - Hlaváčová, Nechvílová, Melounová

• FK Dukla Praha

Sestava není k dispozici.

Autor článku: Kumpan Ondřej

Autor fotografie: Bidlo Vladimír