FK Pardubice
PCE Team logo
5 0
(4:0)
Team logo KLA
U-16

Dorost U16 zvítězil proti Kladnu

Hned čtyřikrát dokázala šestnáctka skórovat v 1. poločase proti Kladnu, které nakonec porazila i díky hattricku Skokana ze standardních situací o pět branek.

Ovčačík, Bačo, Řezníček (trenéři FK Pardubice): I přes to, že jsme dnes vstřelili hned 5 branek, naše hra nepůsobila podle našich představ. Vyprodukovali jsme totiž několik zbytečných ztrát míče, které pramenily z nekoncentrovanosti a někdy zbytečné přímočarosti namísto klidného držení míče. Zároveň jsme nebyli důslední v zodpovědnosti v obranné činnosti. Soupeř však tyto situace v úvodu utkání nepotrestal. My jsme naopak byli velmi efektivní a po několika příležitostech odskočili soupeři v 1. poločase do čtyřbrankového vedení. V 2. dějství jsme pak přidali ještě jednu branku z kopačky Skokana, který z pozice stopera dokonal hattrick ze standardních situací. Velkým pozitivem dnes navíc bylo vyzkoušení a protočení některých hráčů na postech, kde nejsou úplně zvyklí, aby poznali jednotlivá specifika daného místa. V neposlední řadě je třeba zmínit čisté konto, které je vždy velmi cenné.
Team logo Team logo

Detaily utkání

14.05.2023, 12:30 / 30. kolo, ČLD U17
 • Statistiky

  11. 35 a 56. Skokan, 28. Nekvinda, 42. Nesládek

 • Diváci

  30, UMT Ohrazenice

 • FK Pardubice

  Hnát - Kučera (60. Fejt) T. Pražák, Skokan), Tareš - Koblížek, Kosek, Bašík (51. Jeřáb) - Nekvinda, Nesládek (60. Beránek), Zelinger (60. Urban)

 • SK Kladno

  Sestava není k dispozici.

Autor článku: Redakce

Sdílet článek