FK Pardubice
BOH Team logo
1 0
(0:0)
Team logo PCE
U-16

U16 prohrála na Bohemce nejtěsnějším rozdílem

Ve vloženém kole zavítala naše šestnáctka na půdu Bohemians Praha. O osudu velmi vyrovnaného utkání rozhodla jediná branka po hlavičce domácího Šimra.

Ovčačík, Bačo (Trenéři FK Pardubice): I přes výslednou porážku musíme dnes hráče pochválit. S ročníkově starším a zejména fyzicky vyspělejším soupeřem jsme dnes odehráli vyrovnané utkání. My jsme se v některých momentech 1 .poločasu zbytečně zatahovali do středního bloku, díky čemuž dokázala Bohemka lépe kontrovat hru a držet míč. I přes dvě obrovské příležitosti obou mužstev zůstal stav po 45 minutách bezbrankový. Ve druhém dějství se nám podařilo výše vysunout obranu a po ziscích míče jsme trpělivější přípravou dostali naopak soupeře na vlastní polovinu. Z dobrého herního pojetí jsme vytěžili pouze břevno. Jedinou a rozhodující branku utkání dal soupeř, který po centru ze strany využil naší nekoncentrovanosti v obraně. Utkání by asi slušel více remízový stav, nicméně pro nás to je opět škola do dalšího rozvoje. S takto kvalitním soupeřem se šance nerodí každou chvíli. O to více je potřeba ve finální fázi zachovat klid a být efektivní.
Team logo Team logo

Detaily utkání

31.05.2023, 12:15 / 38. kolo, ČLD U17
 • Statistiky

  Branky: 77. Šimr

 • Diváci

  80, SK Čechie Uhřiněves/tráva

 • Bohemians Praha 1905

  Vích - Tichý, Chadžiev (84. Jurák), Holub, Nebeský, Sejkora (Sahula), Drahovzal (84. Kubica), Sommer, Kachur (Špaček), Lička, Hájek (Šimr)

 • FK Pardubice

  D. Pražák - Tareš (67. T. Pražák), Skokan, Fejt, Kosek (67. Kučera) - Čáslavka, Pešek, Koblížek (61. Zima) - Urban (61. Vašek), Nedvěd, Nekvinda (61. Nesládek)

Autor článku: Redakce

Sdílet článek