HKR Team logo
Team logo PCE

Remíza U12 v Hradci Králové

V sobotním dopoledni jsme se v poměrně vyhroceném zápase utkali s Hradcem Králové.

Většina první třetiny patřila soupeři, ač jsme i my měli své vyložené šance, herně a především svoji aktivitou byl soupeř lepší, nám chyběl důraz v soubojích či lepší nabídka hráčů bez míče. Druhá třetina byla z naší strany lepší ale k dokonalosti nám stále dost chybělo, nicméně hra se velmi vyrovnala a šance byly na obou stranách. Třetí část byla z naší strany fotbalově nejlepší, možná i proto, že jsme se vrátili k rozestavení, které nám asi přece jen vyhovuje nejvíce. Co nám ovšem chybělo byla lepší předfinální a finální fáze. Říká se, že penalta je když ji pískne rozhodčí, což se skutečně stalo, jenže následně byla stejným rozhodčím odvolána a byl z toho "jen" volný přímý kop. Nemá cenu se tím dál zabývat, šancí na rozhodnutí jsme i tak měli dostatek. Nutno však přiznat, že i soupeř měl své dobré šance a sehrál s námi velmi kvalitní utkání za což děkujeme, víc takových zápasů.

07.05.2023, 10:00 / 9. kolo, ČLŽ U12

Branka: Svoboda Adam.

50, areál Háječek

• FC Hradec Králové - mládež

Sestava není k dispozici.

• Fotbalový klub Pardubice a.s.

Wawrzacz Lukáš, Hruška Vít, Kubeš Filip, Levai Jan, Petr Daniel, Pávek Jakub, Valach Kamil, Valach Lukáš, Kmoníček Matyáš, Bohuněk Lukáš, Žampach Jakub, Čížek Radek, Svoboda Adam