FK Pardubice
LIB Team logo
4 0
(1:0)
Team logo PCE
Ženy A

Z Hrádku nad Nisou jsme body nepřivezli

Na favorizované domácí hráčky Slovanu Liberec naše děvčata nestačila a nadále tak čekáme na první bodový zisk v soutěži.

Zápas pro nás nezačal dobře, brzy jsme po standardní situaci inkasovali. Zbytek poločasu jsme se pak ale úspěšně bránili převaze domácích hráček a do kabin odcházeli pouze s jednobrankovým mankem. Bohužel ve druhém poločase jsme opět inkasovali vícekrát, a tak stejně jako s Plzní a Slováckem odcházíme vysoko poraženi.

Kamil Kozák, trenér Pardubic: Naše hráčky nepodaly špatný týmový výkon, ale bohužel nás srazily hrubé individuální chyby při třech inkasovaných brankách ze čtyř. Málo jsme byli také nebezpeční dopředu a narozdíl od zápasu se Slováckem jsme si nevytvořili žádnou tutovou příležitost. Pozitivní naopak je, že naše hráčky již vydržely běhat celý zápas a ne jen část, jako tomu bylo například v Plzni. V tréninku se teď více zaměřujeme na fyzickou složku, abychom v budoucnu vydrželi v plném nasazení delší časový úsek. Klíčové podzimní zápasy nás čekají za měsíc a věříme, že na tom budeme fyzicky mnohem lépe než na startu soutěže.
Team logo Team logo

Detaily utkání

02.09.2023, 15:30 / 3. kolo, 1. liga žen
 • Statistiky

  Branky: 5., 48. Hlouchová, 55. Dinh Thanhová, 68. Švíbková. ŽK: 0:1. Rozhodčí: Pachtová - Špindlerová, Kánská. Delegát: Koubová.

 • Diváci

  50, Hrádek nad Nisou

 • FC Slovan Liberec

  Sestava není k dispozici.

 • FK Pardubice

  Krejčí - Mrázková, Holcová, Kupková, Pražienková (46. Potůčková) - Hýlová (75. Němcová), Janíková (61. Burešová), Neradová (46. Ninczová), Solničková, Fialová - Hrobská (75. Kružíková)

Autor článku: Kamil Kozák

Autor fotografie: Martin Plíšek

Sdílet článek