FK Pardubice
HER Team logo
3 2
(2:0)
Team logo PCE
Ženy A

Mocný finiš žen na body nestačil

Ani skvělý závěr nestačil našim ženám k zisku bodů. Z Brna jsme bohužel odjeli s porážkou 2:3.

V zápase jsme nebyli horším týmem, ale hrubé chyby v obraně a špatné řešení situací před a v pokutovém území soupeřek nás stály body.

Kamil Kozák, trenér Pardubic: Z výsledku jsme zklamáni, neboť jsme jeli do Brna s jasným cílem, a to bodovat. Bohužel jsme nezachytili úvod utkání a brzy prohrávali 0:2. Přestože se pak naše hra zlepšila a vytvořili jsme si v průběhu 1. poločasu několik zajímavých příležitostí (především po standardních situacích), tak se nám branku vstřelit nepovedlo.

Naopak jsme ve 2. poločase inkasovali potřetí a zdálo se být hotovo. Holky to ovšem nezabalily, za což je velmi chválíme, vytvořily si v závěru tlak a podařilo se jim dvakrát skórovat. Sahali jsme dokonce i po bodu, ale bohužel se v 92. minutě paní rozhodčí neodvážila písknout proti domácím druhou penaltu, přestože se zdála být naprosto jasná.

Team logo Team logo

Detaily utkání

30.09.2023, 11:00 / 5. kolo, 1. liga žen
 • Statistiky

  Branky: 9., 10. Hlaváčová, 57. Sladká - 82. Fialová, 85. Hýlová z PK. ŽK: 1:1. Rozhodčí: Kovářová - Kánská, Koryčanská. Delegát: Skřítecký.

 • Diváci

  120, Brno, H. Heršpice

 • Loko Brno Horní Heršpice

  Stupková - Lipková (72. Mikundová), Pavlíčková, Setničková (46. Sladká), Raušová, Holá, Haklová, Chlápková (60. Janečková), Hlaváčová, Dianišková, Lišková (Velebová)

 • FK Pardubice

  Krejčí - Pražienková (75. Němcová), Janíková, Kupková, Potůčková (75. Urbancová) - Hrobská, Neradová, Solničková (79. Nechvílová) - Kružíková (46. Hýlová), Ninczová (79. Friedrichová), Fialová

Autor článku: Kamil Kozák

Autor fotografie: Martin Plíšek

Sdílet článek