(0:3)
Team logo PLZ
Ženy A

Ženy doma na Plzeň nestačily

Téměř celý druhý poločas jsme hráli po vyloučení plzeňské hráčky přesilovku, ale branka se nám vstřelit nepodařila.

Do zápasu naše hráčky vstoupily velmi dobře, byly aktivní a soupeřkám toho příliš nedovolovaly. Pak ovšem přišla chyba v defenzivní činnosti, kterou soupeřky ihned potrestaly gólem. Následoval nešťastný vlastní gól po rohu a když před přestávkou skórovaly po naší velké hrubce v rozehrávce potřetí, tak bylo "po zapase".

Nic na tom nezměnila ani brzká červená karta pro hostující obránkyni. Přes optickou převahu jsme se prosadit nedokázali a naopak ještě v závěru počtvrté inkasovali.

Kamil Kozák, trenér Pardubic: Slibný začátek, ale hořký konec... Soupeřky potrestaly v první půlce všechny naše chyby a rozhodly tak o svém vítězství. Ve druhé části skvěle bránily a chodily do brejků. Mrzí nás, že jsme se nedokázali alespoň jednou prosadit a naopak jsme ještě v závěru inkasovali.

21.10.2023, 11:00 / 8. kolo, 1. liga žen

Branky: 15., 41. Kostohryzová, 30. vlastní (Janíková), 90. Jančová. ČK: 0:1 (52. Lukáčová J.). Rozhodčí: Jílková - Špindlerová, Lábusová. Delegát: Bohuněk.