FK Pardubice
PCE Team logo
0 4
(0:3)
Team logo PLZ
Ženy A

Ženy doma na Plzeň nestačily

Téměř celý druhý poločas jsme hráli po vyloučení plzeňské hráčky přesilovku, ale branka se nám vstřelit nepodařila.

Do zápasu naše hráčky vstoupily velmi dobře, byly aktivní a soupeřkám toho příliš nedovolovaly. Pak ovšem přišla chyba v defenzivní činnosti, kterou soupeřky ihned potrestaly gólem. Následoval nešťastný vlastní gól po rohu a když před přestávkou skórovaly po naší velké hrubce v rozehrávce potřetí, tak bylo "po zapase".

Nic na tom nezměnila ani brzká červená karta pro hostující obránkyni. Přes optickou převahu jsme se prosadit nedokázali a naopak ještě v závěru počtvrté inkasovali.

Kamil Kozák, trenér Pardubic: Slibný začátek, ale hořký konec... Soupeřky potrestaly v první půlce všechny naše chyby a rozhodly tak o svém vítězství. Ve druhé části skvěle bránily a chodily do brejků. Mrzí nás, že jsme se nedokázali alespoň jednou prosadit a naopak jsme ještě v závěru inkasovali.
Team logo Team logo

Detaily utkání

21.10.2023, 11:00 / 8. kolo, 1. liga žen
 • Statistiky

  Branky: 15., 41. Kostohryzová, 30. vlastní (Janíková), 90. Jančová. ČK: 0:1 (52. Lukáčová J.). Rozhodčí: Jílková - Špindlerová, Lábusová. Delegát: Bohuněk.

 • Diváci

  48, stadion Pod Vinicí, Pardubice

 • FK Pardubice

  Krejčí (69. Beránková) - Pražienková, Janíková, Kupková, Němcová (46. Ninczová) - Neradová - Mrázková, Koblížková (69. Novotná), Solničková (84. Mikulecká), Hýlová (60. Chlupáčová) - Hrobská

 • FC Viktoria Plzeň

  Holíková - Maršíková (60. Burešová), Kostohryzová (60. Tomanová Ad.), Pacandová, Kadlecová (84. Jančová), Pajunková, Pelikánová (84. Horáčková), Mrázová, Tauberová, Lukáčová Z., Lukáčová J.

Autor článku: Kamil Kozák

Autor fotografie: Martin Plíšek

Sdílet článek