FK Pardubice
SLO Team logo
7 0
(3:0)
Team logo PCE
Ženy A

Vysoká porážka žen na Slovácku

Favorizované hráčky Slovácka hrály skvěle a nedaly našim děvčatům sebemenší šanci na úspěch.

Bezbrankový stav se nám podařilo držet čtvrt hodiny, pak však přišly 3 inkasované branky během 4 minut a bylo rozhodnuto.
Domácí hráčky ve druhé půlce nepolevovaly, hrály s velkou chutí a přidaly ještě další branky. Gratulujeme jim ke zcela zasloužené výhře.

V posledním ligovém podzimním utkání přivítáme v neděli 12. listopadu na umělé trávě v Ohrazenici hráčky Liberce. Výkop je v 15:30 a budeme rádi za jakoukoliv podporu našich fanoušků.

Kamil Kozák, trenér Pardubic: Výsledek nás mrzí, ale je naprosto zasloužený. Naše hráčky předvedly bojácný výkon a moc toho v Kunovicích nepředvedly. Nechtěli jsme hrát v tak hlubokém bloku, chtěli jsme předvést něco i dopředu, ale to se bohužel nepovedlo... Doufáme, že doma proti Liberci budou holky mnohem odvážnější, dostanou se do nějakých šancí a snad dokážou dát i gól.
Team logo Team logo

Detaily utkání

05.11.2023, 14:00 / 9. kolo, 1. liga žen
 • Statistiky

  Branky: 17. Pěčková, 18., 50., 69. Žufánková, 20. Bayerová, 76. Jančářová, 89. Střížová. Bez karet. Rozhodčí: Jílková - Hausnerová, Koryčanská. Delegát: Peřina.

 • Diváci

  70, hř. UMT Kunovice

 • 1.FC Slovácko

  Fraňková – Pěčková (46. Polášková V.), Klímová, Krejčířová, Škerdová (60. Trčková), Ferencová, Jonášová, Tulkki (70. Jančářová), Bayerová (60. Janíková), Polášková A. (60. Střížová), Žufánková

 • FK Pardubice

  Beránková - Mrázková, Kupková, Potůčková, Pražienková - Neradová (70. Novotná) - Nechvílová (70. Němcová), Koblížková (74. Kružíková), Janíková, Solničková - Ninczová (60. Krejčí)

Autor článku: Kamil Kozák

Autor fotografie: Martin Plíšek

Sdílet článek