FK Pardubice
CHR Team logo
1 2
(0:1)
Team logo PCB
Muži B

Cenná výhra nad druholigovým soupeřem

K dalšímu přípravnému zápasu zajížděla pardubická rezerva na umělou trávu do Chrudimi, kde se utkala s místním druholigovým MFK. V zajímavém utkání si nakonec připsala cenné vítězství, o kterém rozhodly branky Darmovzala a Brychnáče.

Pavel Němeček, trenér FK Pardubice B: " Velmi si cením výsledku v tomto utkání. Soupeř byl pro nás především nebezpečný z centrů ze strany. Ale my jsme dobře nabírali hráče a všechny náznaky se nám podařilo zablokovat. U týmu soupeře byla vidět větší zkušenost, ale já si cením herní odvahy u našich kluků. Určitě jsme mohli v některých situacích po zisku míče zachovat větší klid. Někdy jsme chtěli jít hned nahoru a zbytečně jsme ztratili míč. Ale tohle všechno si hráči musí prožít, aby se mohli neustále zlepšovat. Kluci makali a věříme, že se budeme stále zlepšovat."
Team logo Team logo

Detaily utkání

07.02.2024, 11:00 / 0. kolo, Přátelská utkání
 • Statistiky

  Branky: 56. Bauer – 32. Darmovzal, 54. Brychnáč. ŽK: 0:1.

 • Diváci

  30, UMT Chrudim

 • MFK Chrudim

  Floder – Koukola, Toml, Skwarczek, Borkovec – Řezníček – Sotorník, Langhamer, Sedláček – Látal, Jurčenko. Střídali: Šerák – Záviška, Kutík, Bauer, Kosek, Vácha, Zvolánek.

 • FK Pardubice B

  Šmíd - Svatoš, Svoboda (46. Tecl), Kukučka, Lupač - Darmovzal (60. Novák) - Míšek (82. Svoboda), Mukwelle, Jarkovský, Pandula (70. Hanč) - Krobot (46. Brychnáč).

Autor článku: Lukáš Ouředník

Autor fotografie: MFK Chrudim

Sdílet článek