SLA Team logo
Team logo PCE
Ženy A

Vysoká prohra žen se Slavií Praha

V posledním kole základní části jsme zajížděli na hřiště prvního družstva tabulky.

Našim ženám nelze upřít snahu ztížit domácím cestu za vítězstvím, ale kvalita týmu Slavie Praha byla po celý zápas znát. Při jejich trvalém tlaku jsme se dopouštěli individuálních chyb, které vedly ke vstřelení snadných branek do naší sítě.

Po reprezentační přestávce, za tři týdny, vstupujeme do skupiny o udržení prvním zápasem na hřišti plzeňské Viktorie (20. - 21. 4.).

30.03.2024, 14:00 / 14. kolo, 1. liga žen

Branky: 7., 42., 57. Wafula, 22., 64., 87. Morávková, 29. MC Laughlin, 34.Šurnovská, 82. Košíková, 85. Szewieczková. Bez karet.

Rozhodčí: Petrželková - Košková, V.Brzková. Delegát: Pešek.

150, Praha, Horní Měcholupy

• SK Slavia Praha

Fuchsová - Veselá (68. Khýrová), Šlajsová (68. Bendová), Keene, Košíková, Divišová, MCLaughlin (60. Krejčiříková), Šurnovská (60. Černá), Morávková, Křivská, Nekesa (60. Szewieczková)

Mikulecká - Mrázková (89. Ptaszeková), Kupková, Potůčková, Matějková, Friedrichová (73. Urbancová), Nechvílová (78. Neradová), Novotná (46. Pražienková), Vithová, Fialová, Hrobská (89. Krejčí)