FK Pardubice
MOS Team logo
2 0
(0:0)
Team logo PCB
Muži B

Druhá prohra rezervy v řadě, tentokrát v Mostě

K dalšímu utkání zajížděla pardubická juniorka do severočeského Mostu, který po nepovedeném podzimu na jaře výrazně bodově přidal. Po výhře nad Pardubicemi B tak již mají oba celky stejný počet 25 bodů. Závěr tabulky je tak velmi vyrovnaný.

Pardubičtí zajížděla na stadion Josefa Masopusta ve stejný čas jako se hrálo východočeské derby v rámci FORTUNA:LIGY, i tak však jela na sever Čech v dobré sestavě a je škoda, že o bodový zisk přišla v úplném závěru zápasu. Do té doby ale měla několik dobrých šancí na vstřelení gólů, které bohužel a opět neproměnila. Navíc hosty držel v brance bezchybný Šmíd.


Pavel Němeček (trenér FK Pardubice): „Další utkání, kde se nám bohužel nepodařilo skórovat a soupeř nás potrestal ze standardní situace v závěru. V poli jsme nehráli vůbec špatně, ale utkání rozhodují branky. Ve dvou utkáních po sobě jsme ovšem selhali při skórování. Chybí tomu to finále, kde se rozhoduje o tom, kdo získá více bodů v utkání.“
Team logo Team logo

Detaily utkání

22.04.2023, 15:00 / 23. kolo, ČFL - skupina B
 • Statistiky

  Branky: 86. a 90. (+1) z pen. Vobecký. ŽK: 1:1. Rozhodčí: Šulcová z Čelákovic (Holakovská, Štípek). Delegát: Hamouz z Rakovníka.

 • Diváci

  180, Stadion Josefa Masopusta, Most

 • FK Baník Most-Souš

  Halouska - Kibal (77. Skurovec), Novák, Maksič, Pátek - Glaser, Vobecký, Zinhasovič - Kubeš (62. Novický, 90. Nguyen), Bouguetouta (62. Novotný), Štefko, Vobecký.

 • FK Pardubice B

  Šmíd - Rosa, Koukola, Vencl, Hrnčíř (71. Kirchner) - Jarkovský - Lima, Novák, Šimek (87. Dostál), Brdička (77. Miláček) - Štichauer (71. Huf).

Autor článku: Lukáš Ouředník

Sdílet článek