PCE Team logo
Team logo UST

Tým U16 doma porazil Ústí

Na domácím hřišti jsme dnes porazili soupeře z Ústí nad Labem.

Komentář trenérů FK Pardubice:

Na podzim jsme i přes velkou převahu se soupeřem z Ústí na jeho hřišti prohráli a tak jsme měli o motivaci víc dnes zvítězit. Zápas jsme rozehráli dobře, dostali jsme se do několika gólových šancí a vypracovali jsme si vedení. V druhé polovině zápasu nás trápila součinnost obranné a záložní řady v přechodech do útoku. Naštěstí jsme se dokázali prosadit i individuálně a potvrdit dobrou formu v domácích zápasech.

02.06.2024, 13:15 / 33. kolo, ČLD U17

Branky:10. 35. 63. Vrančík, 60. Holčapek - 67. Kůstka, 75. Hůrka

ŽK:77. Šic - 69. Mareš, 90. Kůstka

ČK:

Rozhodčí:Fišer, Arnošt, Rousek

Delegáti:

Počet diváků:30

0, UMT Ohrazenice

Skokan, Hrdina (58. Štefl), Svoboda, Šobáň, Koblížek, Hendrych (65. Smrčka), Procházka (58. Čvančar), Masařík (65. Skala), Förster (58. Holčapek), Šic, Vrančík

• FK Ústí n/L.

Plašil, Mareš (63. Šváb), Janda, Hryniv (46. Minh), Dushkin (63. Adámek), Herda, Burian (46. Hůrka), Minařík (46. Cmíral), Nademlejnský, Jedlička, Kůstka

Autor fotografie: David Klier