(0:1)
Team logo PCE
U-15

Žáci U15 porazili Meteor Praha

Deváté vítězství v řadě si připsali hráči z kategorie U15. Tentokrát po dominantním a pohledném výkonu porazili Meteor Praha 4:0. O branky se podělili hned čtyři různí střelci.

Hodnocení trenérů:

Do utkání s Meteorem jsme vstupovali s cílem podat komplexní výkon a tentokrát můžeme konstatovat, že se nám to podařilo. Kluci dobře kombinovali od výstavby hry až po útočnou třetinu. Snažili se o velké množství náběhů a zakončení, výborně reagovali po ztrátě míče a z větší části úspěšně zachytávali dlouhé nákopy soupeře. Poločasové vedení 1:0 bylo zasloužené, ačkoliv rozdíl mohl být klidně vyšší.

Do druhé půle jsme vstoupili velmi aktivně. Hned zkraje vybojoval penaltu Fajt, který ji sice neproměnil, ale výborně zareagoval Sukdolák, který míč dorazil do sítě. Druhý gól dodal našim hráčům ještě větší klid v kombinaci, takže kluci pokračovali v dominantním výkonu, který nás bavil.

S celým zápasem jsme velice spokojení. Chtěli jsme být dominantní po celý zápas, což se až na krátký úsek ke konci zápasu podařilo. Na klucích jsme viděli energii a velkou chuť hrát. Děkujeme jim za velmi dobrý výkon!

04.05.2024, 10:00 / 25. kolo, ČLŽ U15

Branky: 17. Bachratý (Mužík), 43. Sukdolák (Fajt), 69. Saňák (Lorenc), 79. Mužík (Lorenc)

ŽK: 28. Dostál (Pardubice)