FK Pardubice
PCE Team logo
2 1
(2:1)
Team logo SPA
U-14

Výhra nad Spartou!

Přinášíme vám hodnocení z víkendového utkání proti Spartě, kterou jsme dokázali porazit díky odhodlání a maximálnímu nasazení všech hráčů.

Zhodnocení realizačního týmu trenéra Ondřeje Tichého: V první řadě bych chtěl poděkovat Radimovi Fikejzovi a lidem z Chocně, jak skvěle zajistili pořadatelskou službu a připravili hřiště se skvělou diváckou podporou. Nám se podařilo vstoupit do utkání s velkou odhodlaností, a díky tomu jsme ve 3. minutě vedli už 2:0 po brankách Houdka s Horákem. Přestože jsme první poločas vyhráli o jednu branku, tak herně nám to úplně nešlo podle našich představ, Sparta měla větší držení míče a zároveň si vytvářela i zajímavé šance, které dokázal zneškodnit Kryštof Čapoun. A zároveň chytil i penaltu, což dodalo týmu obrovskou mentální sílu. Ve druhém poločase jsme se už herně srovnali a dokázali jsme mít velmi dobré pasáže, ve kterých jsme Spartu přehrávali. Bohužel se nám nepodařilo vstřelit branku na 3:1, ale i tak jsme předvedli povedenější výkon. Je potřeba dodat, že i ve druhém poločase měl soupeř nebezpečné situace v pokutovém území a při nás stálo i štěstí, když v 69. soupeř nastřelil tyč. Klukům blahopřejeme k druhému vítězství proti Spartě v této sezóně. Stále musíme / chceme pracovat s velkou pokorou a odhodláním do každodenní činnosti, abychom se neustále zlepšovali.
Team logo Team logo

Detaily utkání

14.04.2024, 12:00 / 22. kolo, ČLŽ U14
 • Statistiky

  Branky:Houdek Steve

  Horák Jan

 • Diváci

  454, Choceň

 • FK Pardubice

  Čapoun - Valenta, Lugmayer, Kaválek - Kysela, Houdek, Šifra, Stejskal, Mrázek - Dolanský, Horák (Marek, Frinta, Valach K., Valach L., Zima, Voženílek)

 • AC Sparta Praha

  Sestava není k dispozici.

Autor článku: <I>jméno neznámé</I>

Sdílet článek