0 1
(0:0)
U-14

Výhra v Budějovicích!

V sobotním utkání jsme narazili na velmi kvalitního soupeře z Českých Budějovic.

Zhodnocení realizačního týmu Ondřeje Tichého: Vstup do utkání se nám vydařil na výbornou, podařilo se nám vytvořit si dvě zajímavé šance a soupeře zaskočit důrazným napadáním. Po necelých 10. minutách jsme od naší hry a principů ustoupili, a díky tomu měl soupeř velkou dominanci na míči a vytvářel si nebezpečné šance. Nepovedený první poločas samozřejmě ovlivnilo i brzké střídání kvalitních hráčů ve 3. a ve 20. minutě. Do druhého poločasu se nám podařilo změnit chování v obranné fázi, způsob založení a řešení v přechodové fázi. Díky tomu jsme měli daleko větší držení míče a po důrazném napadání všech hráčů se nám podařilo získat míč v pokutovém území soupeře a následnou situaci před brankářem Českých Budějovic vyřešil Honza Horák skvěle! Posílá nás do vedení 0:1. Takhle branka nám dodala ještě větší klid na míči a maximální koncentraci do přechodové fáze, ve které kluci dokázali dobře otáčet těžiště hry. Občas jsme se dostali i do rychlých protiútoků, ve kterých jsme si bohužel počínali velmi nepřesně. Jsme rádi, že kluci zvládli i závěrečný tlak soupeře, který hrozil především z rohových kopů, kde měl výškovou převahu. Hráče chválíme za přístup k utkání a za dobře zvládnuté utkání, které bylo velmi náročné po fyzické a psychické stránce.

18.05.2024, 17:00 / 27. kolo, ČLŽ U14

Branky:Horák Jan