(0:1)
Team logo PCE
U-14

Výhra v derby!

Přinášíme vám hodnocení ze středečního utkání proti Hradci Králové, které jsme dokázali dotáhnout do vítězného konce až v závěru utkání.

Hodnocení realizačního týmu Ondřeje Tichého: V polovině týdne po zápase se Slavií Praha jsme odehráli další kvalitní zápas proti klukům z Hradce. Hned v úvodu musíme zmínit, že soupeř udělat velký kus práce a po většinu utkání se prezentoval velmi dobře. Zpočátku utkání nám dělalo problémy vysoké a důrazné napadání soupeře! Postupem času z nás opadla nervozita a začali jsme si v situacích při výstavbě hry počínat sebevědoměji a rázem jsme si začali vytvářet šance. Díky úspěšnému presinku na útočné polovině jsme dokázali soupeře zatlačit na vlastní polovinu a jednu ze šancí i proměnit! Na konci této akce stál přesný Steve Houdek, 0:1 vedeme. Do druhého poločasu jsme chtěli více zpřesnit mezihru a být dále více na míči. I přestože, že jsme dostali vyrovnávací branku na 1:1 ke konci zápasu, tak se hráči nesložili a šli si za vítězstvím! Po vydařené křídelní akci se nám podařilo poslat nebezpečný míč do pokutového území, ve kterém se přesně trefil Kuba Marek! Závěrečné minuty jsme nezvládli podle našich představ! Z posledních 3 minut utkání se musíme poučit a zlepšit náš přístup až do samého konce utkání.

29.05.2024, 12:00 / 30. kolo, ČLŽ U14

Branky:Houdek Steve