FK Pardubice
CEB Team logo
4 4
(1:2)
Team logo PCE
U-13

Remíza v Českých Budějovicích

Ve 29.kole nás hostil lídr tabulky Dynamo České Budějovice, po velmi kvalitním utkání z obou stran se rozcházíme remízovým výsledkem.

Hodnocení trenérů: Dnešní utkání jsme odehráli s velmi kvalitním soupeřem. My jsme měli dobrý vstup do zápasu, po hezké akci jsme se ujali vedení a vzápětí jsme zvýšili na rozdíl dvou branek. V dalším průběhu první třetiny se nám nedařila rozehrávka od brankáře, chyběl nám pohyb, odpoutání se od protihráčů. Od druhé třetině se náš pohyb zlepšil, měli jsme lepší součinnost ve výběru místa. O výsledku se rozhodovalo ve třetí třetině, soupeř byl silný na míči a vytvářel si závary, my jsme byli nebezpeční v rychlém přechodu a vedení útoku. Těší nás, že za vyrovnaného stavu byla vidět na hráčích velká snaha výsledek utkání strhnout na naší stranu, chybělo k tomu málo. Chválíme hráče za předvedený výkon.
Team logo Team logo

Detaily utkání

02.06.2024, 15:00 / 29. kolo, ČLŽ U13
 • Statistiky

  Branky: Svoboda Adam (Pávek Jakub), Pávek Jakub, Svoboda Adam (Čížek Radek), Bohuněk Lukáš (Kmoníček Matyáš)

 • Diváci

  0, SCM Mladé

 • SK Dynamo Č. Budějovice

  Sestava není k dispozici.

 • FK Pardubice

  Wawrzacz Lukáš, Hruška Vít, Valach Lukáš, Valach Kamil, Žampach Jakub, Zerzán Vojtěch, Pávek Jakub, Bohuněk Lukáš, Pospíšil Tobiáš, Kubeš Filip, Svoboda Adam, Čížek Radek, Kmoníček Matyáš

Autor článku: Redakce

Autor fotografie: David Haan

Sdílet článek