PCE Team logo
Team logo SLA

Zasloužená prohra se Slávií

V sobotu k nám opět po půl roce přijel o rok mladší soupeř ze Slávie a opět nám hosté ukázali jak srdnatě a kvalitně se dá odehrát mistrovský zápas.

Hodnocení utkání:

V utkání jsme celý zápas tahali za kratší konec. Myslím, že jsme sehráli lepší zápas než na podzim na Slávii, ale i tak byl soupeř rychlejší, důraznější, technicky vyspělejší. Zkrátka jsme na hřišti neodevzdali to co v nás je. V takovémto utkání musí každý hráč hrát na 200 % a to se ne u všech stalo. Soupeř hezky roztahoval hřiště, skvěle mu pomáhal brankář, hráči Slávie velmi dobře měnili místa a na to jsme dokázali reagovat jen v určitých pasážích hry. První třetina ještě nebyla tak špatná, nejvíc jsme ale zaostávali v závěrečné třetině, možná i díky úbytku sil, kdy jsme spoustu času strávili bez míče. Po utkání jsme si s klukama řekli pár slov a snad si je vezmou k srdci. Jedeme dál.

18.05.2024, 10:00 / 27. kolo, ČLŽ U12

Branka: Semerád Martin (Borovec Antonín)

40, Ohrazenice

Vaculík Matěj, Janura Jakub - Ač Kryštof, Frinta Jiří, Schejbal Matyáš - Dus Martin, Kousek Jiří, Dostál Václav - Kynšt Václav, Klinecký Kristián, Klečka Matěj, Semerád Martin, Borovec Antonín, Pokorný František

• SK Slavia Praha

Sestava není k dispozici.