PCE Team logo
Team logo PLZ

Výhra s Viktorií Plzeň

Ve středu jsme odehráli velmi náročný zápas v Újezdu u Přelouče s plzeňskou Viktorkou, po dobrém výkonu jsme o tři branky zvítězili.

Hodnocení trenérů:

Středeční zápas s plzeňskou Viktorkou se hodně podobal tomu nedělnímu v Budějovicích: hodně soubojů, hodně důrazný fyzicky vyspělý soupeř s rychlými útočníky, spousta šancí na obou stranách - jen jsme tentokrát byli produktivnější. Velká pochvala patří klukům za to, že se nepoložili když ztratili vedení 1:0 a během tří minut prohrávali o dvě branky. Snažili jsme se o kombinační hru, využívali jsme volné prostory pro náběhy, jen jsme občas zbytečně ztráceli míče na vlastní polovině tím, že jsme si dali o dotek, dva víc. Pochvala celému týmu za skvěle odehraný zápas, další velmi náročný ve čtyřech dnech.

05.06.2024, 16:00 / 30. kolo, ČLŽ U12

Branky: 3x Borovec Antonín (Vacek Jakub, Fikejz Dominik, Kousek Jiří), Kynšt Václav (Klusoň William), Pokorný František (Klusoň William), Klusoň William (Pokorný František), Kousek Jiří (Myslivec Matyáš)

50, Újezd u Přelouče

• Fotbalový klub Pardubice a.s.

Vaculík Matěj, Janura Jakub - Dus Martin, Schejbal Matyáš, Kousek Jiří, Krpata Denis - Vacek Jakub, Fikejz Dominik, Klinecký Kristián, Kynšt Václav, Dostál Václav, Klusoň William - Myslivec Matyáš, Borovec Antonín, Pokorný František, Klečka Matěj

• FC Viktoria Plzeň, a.s.

Sestava není k dispozici.