FK Pardubice
HER Team logo
1 2
(0:2)
Team logo PCE
Ženy A

Ženy podruhé v řadě venku vítězně !!!

Ani dvě červené karty a třicetiminutové oslabení o dvě hráčky nás nepřipravilo o cenné tři body z Brna.

Výborný týmový výkon, dvě branky a zasloužené vedení v prvním poločase. Pak ovšem přišla před koncem první půlky červená karta pro brankářku a obraz hry se ve druhém poločase změnil v dobývání našeho pokutového území.

Ještě hůře nám bylo po zbytečném druhém vyloučení za dvě žluté karty pro naši stoperku. Zbývající půlhodinu holky odmakaly a přestože Brňanky snížily, tak vyrovnat již naštěstí nedokázaly.

Kamil Kozák, trenér Pardubic: Klobouk dolů... Smeknout musíme před výkonem všech našich hráček. Dokud se hrálo 11 na 11, tak jsme byli herně lepší a zaslouženě vedli. V oslabení jsme se již plně soustředili na defenzivní činnost a nakonec to vyšlo! Nervové vypětí to však bylo opravdu veliké, hrát 30 minut 9 proti 11 není žádná sranda ...
Team logo Team logo

Detaily utkání

04.05.2024, 11:00 / 3. kolo, 1. LIGA ŽEN - NADSTAVBA
 • Statistiky

  Branky: 80. Hlaváčová - 29. Hrobská, 34. Mrázková.

  ŽK: 3:5.

  ČK: 0:2 (44. Krejčí, 65. Potůčková).

  Rozhodčí: Strejcová - Holakovská, Marušinová. Delegát: Bábíček.

 • Diváci

  70, hřiště Heršpice

 • Loko Brno Horní Heršpice

  Horáčková - Lipková, Pavlíčková (71. Velebová), Poláčková (46.Trajlínková), Kovaliková (58. Setničková), Raušová (82. Novotná), Haklová, Hlaváčová, Sladká, Dianišková, Ruslerová

 • FK Pardubice

  Krejčí - Matějková, Kupková, Potůčková, Pražienková - Fialová (68. Janíková) , Neradová (68. Friedrichová), Novotná (80. Ninczová) - Mrázková (45. Mikulecká), Hrobská, Vithová (80. Nechvílová)

Autor článku: Kamil Kozák

Autor fotografie: Petr Nečas

Sdílet článek