FK Pardubice
PCE Team logo
2 1
(1:1)
Team logo PLZ
Ženy A

Třetí výhra v nadstavbě!

Odvetnou část nadstavbové části o udržení jsme začali domácí výhrou nad plzeňskou Viktorkou. První domácí vítězství v sezóně nás udrželo ve hře o záchranu.

Přestože můžeme naše vítězství hodnotit jako poměrně šťastné, neboť jsme v utkání přežili několik velkých šancí Plzeňanek, tak je potřeba všechny hráčky pochválit za poctivý výkon od první do poslední minuty. Výhru nám zařídily vydařené úvody obou poločasů a branky po pěkných kombinačních akcích.

Kamil Kozák, trenér Pardubic: Konečně jsme potěšili domácí fanoušky a poprvé v sezóně "urvali" Pod Vinicí 3 body. Jsme velmi rádi, že se holkám podařilo navázat na dobrý výkon z Brna. Nyní nás čeká těžký výjezd do Ostravy, kde zabojujeme o udržení naděje na záchranu prvoligové soutěže.
Team logo Team logo

Detaily utkání

11.05.2024, 14:00 / 4. kolo, 1. LIGA ŽEN - NADSTAVBA
 • Statistiky

  Branky: 9. Fialová, 50. Novotná - 24. Horáčková. ŽK: 2:3. Rozhodčí: Dytková - Čampišová, V.Brzková. Delegát: Navrátilová.

 • Diváci

  89, Stadion Pod Vinicí

 • FK Pardubice

  Mikulecká - Matějková, Kupková, Friedrichová, Pražienková - Fialová, Neradová (69. Koblížková), Novotná (77. Ninczová)- Nechvílová (90. Vodvárková), Hrobská, Vithová (90. Kružíková)

 • FC Viktoria Plzeň

  Radová - Šrámková, Tauberová, Märzová (73. An.Tomanová), Maršíková, Lukáčová, Kadlecová, Pajunková, Burešová (73. Knödlová, 80. Jančová), Pelikánová, Horáčková (61. Ad.Tomanová)

Autor článku: Kamil Kozák

Autor fotografie: David Haan

Sdílet článek