(1:1)
Team logo PLZ
Ženy A

Třetí výhra v nadstavbě!

Odvetnou část nadstavbové části o udržení jsme začali domácí výhrou nad plzeňskou Viktorkou. První domácí vítězství v sezóně nás udrželo ve hře o záchranu.

Přestože můžeme naše vítězství hodnotit jako poměrně šťastné, neboť jsme v utkání přežili několik velkých šancí Plzeňanek, tak je potřeba všechny hráčky pochválit za poctivý výkon od první do poslední minuty. Výhru nám zařídily vydařené úvody obou poločasů a branky po pěkných kombinačních akcích.

Kamil Kozák, trenér Pardubic: Konečně jsme potěšili domácí fanoušky a poprvé v sezóně "urvali" Pod Vinicí 3 body. Jsme velmi rádi, že se holkám podařilo navázat na dobrý výkon z Brna. Nyní nás čeká těžký výjezd do Ostravy, kde zabojujeme o udržení naděje na záchranu prvoligové soutěže.

11.05.2024, 14:00 / 4. kolo, 1. LIGA ŽEN - NADSTAVBA

Branky: 9. Fialová, 50. Novotná - 24. Horáčková. ŽK: 2:3. Rozhodčí: Dytková - Čampišová, V.Brzková. Delegát: Navrátilová.