OST Team logo
Team logo PCE
Ženy A

Z Ostravy vezeme tři body !!!

Důležitou výhrou se naše fotbalistky dostaly o bod před své soupeřky v prvoligové tabulce.

Třetí nadstavbové vítězství venku a zároveň třetí výhra 2:1 v řadě. To je počin, ve který by nikdo ještě před měsícem ani nedoufal, ale našim hráčkám se to opravdu podařilo.

Podařilo se jim "vstát z mrtvých" a v Ostravě vybojovaly velmi těžké vítězství, které je posunulo zase o krok blíže k záchraně.
Kamil Kozák, trenér Pardubic: Nervové vypětí bylo opravdu extrémní... V Ostravě šlo v podstatě o všechno. V případě naší prohry jsme byli již jistým sestupujícím, zatímco remíza by se rovnala téměř jistotě sestupu. Holky však zápas odjezdily na 110 % a přestože si soupeřky vytvořily více šancí, tak po konečném hvizdu jsme se radovali my !!!

Nyní nás čeká poslední zápas doma s Brnem. Víme, že "poslední krok" bývá vždy nejtěžší, ale věříme, že naše hráčky to zvládnou. V sobotu vyhrají a stejně jako muži udrží pro Pardubice nejvyšší soutěž. Přijďte nás, prosím, podpořit, hraje se v sobotu od 13:15 na stadionu Pod Vinicí. Děkujeme.

18.05.2024, 14:00 / 5. kolo, 1. LIGA ŽEN - NADSTAVBA

Branky: 76. Vojtková z PK - 37. Hrobská, 54. Mrázková. ŽK: 1:1. Rozhodčí: Šabacká - Soukupová, Dytková. Delegát: Volek.

181, hřiště Radvanice

• FC Baník Ostrava

Zelenková - Molková (77. Gaurová), Krupníková, Pavlíčková - Furíková (54. Břenková), Janíková, Waltrová, Rybaczuková, Lachká (90. Kubíčková) - Vojtková, Korvasová

Krejčí - Matějková, Kupková, Potůčková, Pražienková (66. Friedrichová) - Novotná (87. Ninczová), Janíková (77. Neradová), Fialová - Mrázková (66. Nechvílová), Hrobská, Vithová