0 1
(0:0)
Team logo PCB

Rezerva přivezla z Mostu všechny tři body!

Pardubický B-tým si po středeční prohře spravil chuť. V sobotu totiž zvítězil na půdě Baníku Most-Souš, a přivezl tak na východ Čech důležité tři body. Ty Pardubákům vystřelil v 67. minutě Tecl.

Rezerva FK Pardubice v sobotu chtěla odčinit prohru ze středečního utkání na půdě Jiskry Ústí nad Orlicí. V rámci 4. kola ČFL skupiny B zavítala na trávník FK Baník Most-Souš.

Ve 20. minutě hry to vypadalo, že domácí celek půjde do vedení. Gól sice vstřelili, ale hlavní sudí uznat branku z důvodu ofsajdového postavení jednoho z hráčů nemohl.

Jedinou branku utkání tak v 67. minutě vstřelili pardubičtí fotbalisté. Po akci Panduly, který potáhl míč ve vápně a následně předložil průnikovou přihrávkou míč Jakubu Teclovi, se Východočeši mohli radovat. Domácí brankář totiž na střelu nestihl zareagovat - 0:1.

Stejný hráč mohl přidat i druhou branku zápasu. Ve vyložené pozici ale v 77. minutě napálil balón pouze do břevna. Žmolíkovu partu to ale mrzet nemuselo. Závěr utkání totiž zvládla a přivezla do Pardubic velice důležité tři body!

Příští zápas odehraje FK Pardubice B už tuto sobotu od 10:15 hodin na domácím trávníku na stadionu Pod Vinicí proti Chlumci nad Cidlinou.

31.08.2024, 15:00 / 4. kolo, ČFL - skupina B

Branky: 67. Tecl. Rozhodčí: Hoch - Coufal, Melničuk. Delegát: Macháček Milan. Žluté karty: 0:2 - 62. Machů, 81. Mukwelle.