7 0
(2:0)
Team logo KOL

B-tým rozstřílel Kolín 7:0!

V sobotu dopoledne hostil pardubický B-tým na Vinici soupeře z Kolína. Od úvodního hvizdu se utkání vyvíjelo jednoznačně lépe pro Východočechy. Dvoubrankové poločasové vedení dokázali svěřenci trenéra Žmolíka ve druhém dějství ještě výrazně navýšit. Výsledkem bylo sedm branek v síti hostů a jednoznačná výhra domácích. Hattrickem se blýskl Dominik Mareš.

V 16. minutě vyslal Zarate do protiútoku Dominika Mareše. Ten si naváděl míč z levé strany hřiště na střed, následně vypálil k levé tyči a poslal svůj tým do vedení - 1:0. O 4 minuty později na druhé straně po rohovém kopu zakončovali hosté. Brankář Šimon však zasáhl. Chvíli na to běžel po levé straně znovu Mareš. Míč si opět navedl ke střele, ze které ale tentokrát výrazné nebezpečí pro gólmana hostí nebylo.

Ve 30. minutě přišla pro domácí snad jediná kaňka zápasu. Flaška musel vinou zranění po jednom ze soubojů uprostřed hřiště vystřídat. Tři minuty poté se k zakončení ve vápně dostal Zifčák, jeho pokus ale mířil přímo do rukou Doležala. 39. minuta hry znamenala další radost na pardubické lavičce. Tecl vysunul Štěpána Machů, který kličkou překonal brankáře Kolína a poslal míč do sítě - 2:0.

V úvodu druhé půle pálil zpoza vápna pardubický Zarate, jeho pokus mířil jen těsně vedle kolínské svatyně. V 56. minutě bylo hotovo. Miláček využil chyby hostující obrany a pelášil na gólmana Doležala. Nesobecky ještě vybídl ke skórování Diega Zarate, na kterého zívala prázdná brána - 3:0. Další branka přišla záhy. V 64. minutě zápasu si to Dominik Mareš po dlouhém sólu namířil k vápnu hostujícího celku, vypálil a balón poslal do pravé šibenice kolínského gólmana - 4:0.

O necelých deset minut poté byl ve vápně hostujícím brankářem poslán k zemi Zarate. K pokutovému kopu se postavil Dominik Mareš, který střelou k pravé tyči skóroval, a zkompletoval tak hattrick - 5:0. 7 minut před koncem unikl hostujícím obráncům Artur Brož. Jemu střela vůbec nesedla, přesto ale zapadla za záda Doležala - 6:0. ve třetí minutě nastavení uzavřel bohatý střelecký účet zápasu kapitán Tomáš Koukola. Ten si naběhl na centr Haldy a hlavou z bezprostřední blízkosti upravil na konečných 7:0.

19.10.2024, 10:15 / 11. kolo, ČFL - skupina B

Branky: 16. Mareš, 39. Machů, 56. Zarate, 64. Mareš, 73. Mareš, 84. Brož, 90+3. Koukola. Žluté karty: 0:4 (Doležal, Soběslav, Šnajdr). Červená karta: 0:1 (Soběslav). Rozhodčí: Nenadál – Raplík, Papežík.