FK Pardubice
PCE Team logo
1 5
(0:1)
Team logo SPA
WU-15

Velmi dobrý výkon starších žákyň proti Spartě na body nestačil

Ve středu 28. září jsme na státní svátek sehráli zápas s pražskou Spartou, která byla v koncovce přesnější a odváží si tak 3 body.

Vstup do utkání se nám po dlouhé době povedl, byli jsme aktivní a už ve 3. minutě si vytváříme jasnou gólovou příležitost, ale bohužel netrefujeme prázdnou bránu. Nadále hrajeme velmi dobře, daří se nám kombinace a vysoký presink, který dělá sparťankám problém. Vypracujeme si další 2 šance, ale ani ty neproměňujeme. Ve 21. minutě inkasujeme z volného přímého kopu, což je škoda, protože do té doby si Sparta nevytvořila gólovou příležitost. Před koncem poločasu máme vyrovnání na kopačkách, ale ani tentokrát se nám nepodaří dostat míč do sítě, a tak se jde do kabin za stavu 0:1.

Začátek druhého poločasu se nám bohužel nepovede, po deseti minutách prohráváme již 0:4 a je takřka po zápase. V poslední půl hodině zápasu jsou nadále vidět šance na obou stranách. V 63. minutě se dočkáme alespoň malé útěchy, kdy se po důrazu ve vápně prosazuje Pája Nechvílová (po teči napsáno jako vlastní gól). Poslední slovo v zápase měla Sparta, která v poslední minutě upravila konečné skóre na 1:5.

Holky bychom chtěli pochválit za výborný výkon, znovu nám a hlavně sobě ukázaly, že se dá hrát s každým. S předvedenou hrou můžeme být spokojeni. Co nás může mrzet jsou nevyužité šance zejména v prvním poločase, které nás stály lepší výsledek.

Team logo Team logo

Detaily utkání

28.09.2022, 11:00 / 5. kolo, 1. liga WU15
 • Statistiky

  63. vlastní - 21. Čuntová, 43. Balázsová, 45., 80. Eiseltová, 51. Trnovcová.

 • Diváci

  50, stadion Dolíček, Pardubice

 • FK Pardubice

  Malíková - Kozáková, Kožíšková, Kolářová, Sisková - Kubisková, Dytrtová, Pávková - Kulíšková, Kellnerová, Kovaříková (Valentová, Nevosádová, Džuganová, Nechvílová, Kadlecová).

 • AC Sparta Praha

  Sestava není k dispozici.

Autor článku: Aneta Reinberková

Sdílet článek